ORIGINÁLNÍ GRAFIKA

Cheš svůj web, digi produkty, nebo sítě oživit?

Chceš navrhnout
jedinečné grafické prvky?

Chceš pro svůj web, digitální produkt nebo sítě originální a jedinečné akvarelové prvky, které podtrhnou Tvou jedinečnost? Chceš být v záplavě online podnikatelů opravdu vidět?

Na konzultaci si domluvíme rozsah od drobných ilustrací až po komplexní sadu prvků, které budeš moci využívat roky.

Potřebuješ
kompletní redesign webu?

Cítíš, že už jsi přerostla vzhled svého webu, který sis kdysi tvořila sama? Tví fanoušci a zákazníci si zaslouží krásný a funkční web, kam se budou rádi vracet nejen kvůli expertnímu obsahu, ale i proto, že je jim tam dobře?

Na konzultaci zjistím, jaká jsi a společně najdeme vyhovující nový vzhled webu. Následně Ti můžu pomoci i s jeho implementací na web, aj.

Ukázky realizovaných grafických prvků

Více ukázek najdeš i na mém Pinterestu

  • Tvořím originální ilustrace akvarelovou technikou na míru mým klientkám. Cokoliv, co si dokáží představit, je možné ztvárnit. Hledáme vždy formu jednoduchou, hravou a takovou, která doplní jejich značku.
  • Potřebuješ ilustrace pro tvůj webdesign či grafiku? Tyhle weby ti k tomu mohou pomoct. Sleduj mě pro víc tipů. 🚀
  • Pokud chceš svůj web oživit, ale nemáš finance na ilustrace na míru, nebo akvarelové ilustrace neladí k tvému tématu, mohu Ti navrhnout grafické prvky ve velmi cenově příznivé variantě. Vše je o domluvě.
  • I will design custom professional logoWe specialize in crafting original custom logo designs to help brands stand out and get noticed. We understand that logo is not just a random symbol and that it provides your brand an identity that represents your core values, therefore we take our job seriously. Whether you are looking for a Minimalist logo, Wordmark logo, Lettermark logo, Brandmark logo, or Freestyle logo. We would love to design a conceptually strong and visually attractive logo
  • Ráda pro tebe vytvořím grafický prvek nebo sadu, které podpoří tvou originalitu a které budeš moci používat nejen na webu, ale i na sociálních sítích, v prezentacích, letácích a jiných online produktech.
S tvorbou a online prezentací mám bohaté zkušenosti.
  • Tvá značka, tvůj brand, je rozpoznatelný jen tehdy, pokud se něčím originálně a výrazně liší od ostatních. Symbol - grafický prvek je jednou ze 4 možností, jak odlišit svou značku. Prvek totiž můžeš nosit i na svém oblečení, mít ho na různých vystoupeních, semínářích, obálkách knih, či jiných produktů. Lidé si tě díky němu lépe zapamatují.
Ráda Ti pomohu Tvůj symbol ztvárnit, případně i nalézt.

Máš zájem o nezávaznou konzultaci?