VIDEO TVORBA

Potřebuješ začít tvořit videa?

Video formát je jednoznačně v současnosti nejlepším prodejním formátem. Díky němu můžeš být se svým potenciálním zákazníkem "u něj doma" v prostředí, kde Ti věnuje soustředěnou pozornost, ladí se na Tebe, vnímá Tvou autenticitu a expertízu a tím pádem může být Tvým velmi spokojeným a vracejícím se zákazníkem.

Přesto se tento formát mnoho podnikatelů bojí používat, protože spíš věří strachům ve své mysli: "Stydím se, budu trapná...", "Bojím se, že mě budou hejtovat...", "Podívám se do kamery a nenapadne mě žádná rozumná věta...", případně: "Nevím, jak to mám natočit, sestříhat, otitulkovat...", "Nevím, kam mám video umístit a jak ho dostat ke svým potenciálním zákazníkům...".

Troufám si říct, že všechny klientky, které sebraly odvahu to se mnou alespoň vyzkoušet, po pár pokusech zjistily, že je to velmi příjemný a snadný způsob předávání své expertízy, budování komunity a zejména prodeje.

Naučím to i Tebe!

Natáčíš webináře, živá vysílání, nebo záznamy z firemních setkání
a potřebuješ tato videa sestříhat?

Patříš mezi ty, kdo už vědí, že vytvořit záznam vysílání, nebo živé akce není v dnešní době kvalitních mobilních telefonů až tak velký problém. Děsí tě ale představa, jak s tak dlouhými videi naložit? Kam je umístit? Jak z nich vystříhat nepodstatné, apod.?

Ráda se o soubory postarám, vystřihnu požadované části podle domluvy, připravím úvodní a/nebo závěrečnou obrazovku. Můžu je nahrát na Tvůj YouTube kanál, nebo YT kanál pro Tebe založit. Případně sobory pošlu Tvému správci webu, aby je umístil tam, kam budeš požadovat.

Technickou stránkou se nemusíš vůbec trápit, vše potřebné si s Tebou domluvím a trpělivě vysvětlím.

Ahoj Marti, začínám omluvou neb jsem si poslaná videa stáhla až dnes za asistence manžela. Jsou všechna bezva, přesně jak jsem chtěla. A já jsem se těmi pokusy o stříhání sama doma tak trápila a takovou dobu 🙁 A přitom se stačilo se jen zeptat a mám to do druhého dne. Jsi báječná.
Olga B.

Máš zájem začít se mnou tvořit obsah formou videí?